Телефони цілодобової технічної підтримки:
(0362) 42-04-05, (067) 362-09-11, (050) 461-59-75, (093) 745-51-15
Email: support@rivne.uar.net

Оптоволоконний зв’язок

Область Район Населений пункт
Рівненська Березнівський Березне
Зірне
Кам’янка
Малинськ
Малушка
Моквин
Яринівка
Рівненська Володимирецький Іванчі
Бабка
Балаховичі
Бишляк
Більська Воля
Вараш (Кузнецовськ)
Вараш (багатоквартирна забудова)
Великий Жолудськ
Великі Телковичі
Великі Цепцевичі
Веретено
Довговоля
Дубівка
Діброва
Жовкині
Журавлине
Заболоття
Зелениця
Каноничі
Кошмаки
Кругле
Кідри
Лозки
Малий Жолудськ
Мостище
Мульчиці
Нетреба
Новаки
Озеро
Полиці
Половлі
Рафалівка
Рудка
Собіщиці
Сопачів
Сошники
Стара Рафалівка
Суховоля
Чучеве
Щоків
Рівненська Гощанський Бабин
Бочаниця
Витків
Глибочок
Гоща
Дмитрівка
Дроздів
Дуліби
Жаврів
Красносілля
Курозвани
Микулин
Рясники
Симонів
Синів
Терентіїв
Франівка
Чудниця
Рівненська Демидівський Ільпибоки
Берестечко
Боремель
Більче
Вербень
Вичавки
Вишневе
Демидівка
Дубляни
Княгинине
Лішня
Малеве
Набережне
Перекалі
Рудка Демидівський р-н
Товпижин
Хрінники
Рівненська Дубенський Буща
Білоберіжжя
Заруддя
Княгинин
Костянець
Крукі
Липа
Листвин
Мартинівка
Мирогоща Друга
Мирогоща Перша
Мирогоща Перша (багатоквартирна забудова)
Мокре
Молодаво Друге
Молодаво Перше
Молодаво Третє
Молодіжне
Нараїв
Острів
Смига (багатоквартирна забудова)
Смига (приватна забудова)
Стара Миколаївка
Шепетин
Рівненська Дубровицький Бережки
Бережниця
Берестя
Будимля
Велюнь
Вербівка
Висоцьк
Городище
Дубровиця
Залужжя
Заслуччя
Зелень
Колки
Лугове
Людинь
Лютинськ
Миляч
Орвяниця
Осова
Переброди
Порубка
Підлісне
Рудня
Сварицевичі
Селець
Смородськ
Соломіївка
Удрицьк
Ясинець
Рівненська Зарічненський Іванчиці
Борове
Бродниця
Бутове
Вичівка
Вовчиці
Голубне
Дібрівськ
Ждань
Задовже
Заозер'я
Зарічне
Кутин
Кухче
Кухітська Воля
Млинок
Морочне
Мутвиця
Новорічиця
Новосілля
Олександрове
Острівськ
Перекалля
Радове
Серники
Тиховиж
Храпин
Чернин
Рівненська Здолбунівський Новосілки
Рівненська Корецький Іванівка
Березівка
Богданівка
Бриків
Великі Межирічі
Весняне
Ганнівка
Гвіздів
Голичівка
Головниця
Даничів
Дивень
Жадківка
Забара
Залізниця
Застав’я
Калинівка
Козак
Коловерти
Колодіївка
Копитів
Корець (PON)
Корець (багатоквартирна забудова)
Користь
Крилів
Морозівка
Невірків
Новий Корець
Річки
Самостріли
Сапожин
Світанок
Старий Корець
Стовпин
Сторожів
Харалуг
Черниця
Щекичин
Рівненська Костопільський Іваничі
Базальтове
Берестовець
Борщівка
Велика Любаша
Великий Стидин
Великий Мидськ
Волиця
Головин
Гута
Данчиміст
Дюксин
Жалин
Збуж
Звіздівка
Злазне
Золотолин
Корчин
Корчів'я
Костопіль (р-н Хмизи)
Мала Любаша
Малий Мидськ
Малий Стидин
Маща
Мирне
Моквин
Моквинські хутори
Новий Берестовець
Перетоки
Підлужне
Пісків
Рокитне
Рудня
Садки
Ставок
Трубиці
Яполоть
Рівненська Млинівський Підлозці
Ставрів
Топілля
Рівненська Острозький Бадівка
Бродів
Бродівське
Бубнівка
Білашів
Верхів
Волосківці
Гремяче
Грозів
Дерев'янче
Країв
Милятин
Михайлівка Острозький р-н
Могиляни
Мощаниця
Оженин
Оженин (багатоповерхівки)
Плоске
Почапки
Радужне
Стадники
Сіянці
Тесів
Українка
Хорів
Хрінів
Черняхів
Шлях
Рівненська Радивилівський Гайки-Ситенські
Гнильче
Заміщина
Карпилівка
Михайлівка
Пляшева
Ситне
Срібне
Рівненська Рівненський Бронники
Великий Олексин
Волошки
Гориньград Перший
Городок
Грабів
Жобрин
Золотіїв
Кам'яна Гора (Борківський дачний масив)
Козлин
Кустин
Малий Олексин
Нова Любомирка
Олександрія
Оржів (багатоквартирна забудова)
Оржів (приватна забудова)
Рисв'янка
Рівне (PON-мережа багатоквартирних забудов)
Рівне (багатоквартирна забудова)
Рівне (приватна забудова)
Свяття
Углище
Шпанів
Рівненська Сарненський Іванівка
Бутейки
Велике Вербче
Вири
Висове
Глушиця
Гранітне
Довге
Зносичі
Калинівка
Кам’янець Случанськ
Катеринівка (багатоквартирна забудова)
Корост
Костянтинівка
Кричильськ
Любиковичі
Мале Вербче
Одринки
Олексіївка
Орлівка
Поляна
Ремчиці
Сарни
Селище
Степань
Стрільськ
Тинне
Тріскині
Тутовичі
Федорівка
Цепцевичі
Чабель
Чемерне
Яринівка
Ясногірка